A keresés a cikk rovatnevében, címében, szerzőjének nevében, az absztraktjátban és a szövegében történik.

Bajnok az Építők HC!
 775
2015 után először nyert bajnoki címet az Építők HC. Mégpedig nem akárhogy: a zsinórban hétszeres címvédő Soroksári HC 5-2-es legyőzésével. Szép volt fiúk!

Gratulálunk miden játékosnak és edzőnknek Dareknek , aki fantasztikus munkát végzett a csapattal. Külön köszönet jár Herbert Pálnak és Herbert Balázsnak (Kaptár SE) akik nélkül erre a sikerre még gondolni sem mertünk volna.

A bajnokcsapat : Állnak: Darek Markiewicz (edző), Löschnig Tamás (CSK), Kovács Norbert, Wesselényi Farkas, Szóga Zsigmond, Wesselényi Márton, Lénárd Máté, Balázs Lajos (csapatvezető)
Guggolnak: Budai Csanád, Vuleta Gergely, Deli Dániel(K), Kovács János(K), Wesselényi Miksa, Kozári Benedek.

Nincs a képen cspatunk egyik erőssége, Papp Gergely, akinek éppen a FinalFour-t megelőző napon született meg a második gyermeke. Gratulálunk Gery!

Magyar Bajnokság 2021-2022, NB1, Férfi
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
Játékvezetők:  ZUPANCIC Luka, HAJOS Bernard
Gól:  Tápai Márk(21), Hortobágyi András(24) / Szóga Zsigmond(18), Kozári Benedek(20, K:21'), Wesselényi Márton(37), Kovács Norbert(38)
Figyelmeztetés:  Olasz Balázs(S:17) / Wesselényi Márton(S:30)

Az első negyedben kiegyenlített játék volt. Bármelyik csapat lőhetett volna gólt, de ez egyik csapatnak sem sikerült. A második negyedben, már jobban ment a játék és 2-0-s Építők HC vezetéssel zárult az első félidő. A harmadik negyedben nagyon feljött a Soroksár és pillanatok alatt közel kerültek a soroksáriak az egyenlítéshez. A negyedik negyed mindent eldöntött. A 3-2-es vezetésből csodagólokkal 5-2 lett. Erre már nem volt válasza a Soroksárnak.

Játékvezetők:  PHC Jv., GHC Jv.
Gól:  - / -
Figyelmeztetés:  - / -

L88

© 2004 - 2024 Építők Hockey Club

Akkreditálás.hu
Rendszerünkkel teljes megoldást kínálunk az Ön által szervezett rendezvény résztvevőinek akkreditálására, regisztrációjára, és a szükséges akkreditációs kártyák (passok) elkészítésre, igény esetén online media regisztrációval.
HockeyAssistant3
Portálunk 2003 óta - elsőként - használja a HockeyAssistant-ot versenyeink eredményeinek nyilvántartására. A HockeyAssistant egy Windowsos szoftver, mely azért készült, hogy segítse a tornaigazgatók, csapatvezető, edzők, nemzetközi és a nemzeti szövetségek és végül, de nem utolsó sorban a klubok munkáját.