A keresés a cikk rovatnevében, címében, szerzőjének nevében, az absztraktjátban és a szövegében történik.

Kevés volt a győzelem, ezüstérem a férfi NBI-ben
 689
Keserédes szájízzel lehet azt az elfásult humort használni a múlt hét vasárnap megrendezett Grassalkovich elleni bajnoki döntőre, hogy vereséggel felérő győzelmet arattunk. Egy legalább 3-0-s vagy 4-2-es eredmény jelentette volna a bajnoki címet, ebből végül 2-1-es siker lett.

Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság 2021-2022, NBI, Férfi
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
Játékvezetők:  BESZEDA Gergő, MAJOR Márk
Gól:  Suba Tamás(K:49') / Wesselényi Miksa(4), Wesselényi Márton(B:8')
Figyelmeztetés:  Suba Tamás(Z:34, S:60), Tápai Márk(Z:55) / Wesselényi Márton(Z:33), Czirják László(Z:49), Wesselényi Farkas(S:52), Papp Gergely(S:59)

Ez azért is fájó eredmény, mert nyolc perc után már kétgólos előnyre tettünk szert, Wesselényi Miksa argentin lendített lövése után a nyolcadik percben Wesselényi Márton hetesével már idejekorán megcsináltuk a munka nagy részét.

A maradék 52 percben azonban nem jött újabb találat, kihagyott lehetőségek és hetes viszont igen. Az egyre nagyobb támadókedv teret adott a Grassalkovichnak, amely a 49. percben egy büntetőkorner után szépített. Ez pedig mintha rányomta volna a bélyegét az utolsó 15 percre.

Végül kilenc ponttal, egyel rosszabb gólkülönbséggel (a Soroksári HC-vel azonos pontszámmal a szerk.) végeztünk a bajnok Soroksár mögött. A soroksáriaknak gratulálunk az újabb bajnoki címhez, mi pedig emelt fővel szeretnénk zárni a szezont, egy hét múlva ugyanis ilyenkor már Törökországban veszünk részt a Challange II-es tornán. Köszönjük a szurkolóknak a támogatást! Hajrá, kék!

Játékvezetők:  SZIGETI Bence, PETŐVÁRI Balázs
Gól:  - / Losonci Zoltán(5), Olasz Balázs(26)
Figyelmeztetés:  Löschnig Tamás(Z:36) / -

Az első és a második negyedben kaptunk egy-egy gólt, amire nem tudunk válaszolni, így az őszi 3-0-s siker után pont nélkül távoztunk a pályáról. Amire nem lehetett panasz, az a mutatott játék, a rövidpasszos stílus jól működött, a találkozó nagy részében mezőnyfölényben tudtunk játszani, valamint több komoly lehetőségig is el tudtunk jutni. Azonban a befejezés... Hát az hagyott maga után nem is kis kivetnivalót. Viszont még így is lehetünk bajnokok, de nem könnyítettük meg a sorsunkat: mindenképp meg kell vernünk május 22-én a Grassalkovich együttesét. De ezt sem akárhogy. Legalább háromgólos különbségre lesz szükség. Ez azonban a ti segítségetekkel összejöhet, aki teheti, május 22-én, vasárnap reggel 9:00-től biztassa a csapatot, hogy a nagypályán is meglehessen a bajnoki cím!Hajrá, kék!Képeket ismét csak köszönjük Farsang Péternek!

Előzmények

2022.05.09. : Április 30-án folytatódott számunkra az idei nagypályás NBI, ősszel két győzelem után (3-0, 3-1) az élről várhattuk a tavaszt. A Soroksár együttese várt ránk múlt hét szombaton, a piros mezes klub 3-1-re legyőzte a Grassalkovich csapatát, így egy esetleges győzelem esetén jobb gólkülönbséggel átvette volna a vezetést. Spoiler: ezt meg is tette.

© 2004 - 2024 Építők Hockey Club

Akkreditálás.hu
Rendszerünkkel teljes megoldást kínálunk az Ön által szervezett rendezvény résztvevőinek akkreditálására, regisztrációjára, és a szükséges akkreditációs kártyák (passok) elkészítésre, igény esetén online media regisztrációval.
HockeyAssistant3
Portálunk 2003 óta - elsőként - használja a HockeyAssistant-ot versenyeink eredményeinek nyilvántartására. A HockeyAssistant egy Windowsos szoftver, mely azért készült, hogy segítse a tornaigazgatók, csapatvezető, edzők, nemzetközi és a nemzeti szövetségek és végül, de nem utolsó sorban a klubok munkáját.