A keresés a cikk rovatnevében, címében, szerzőjének nevében, az absztraktjátban és a szövegében történik.

Megvédtük bajnoki címünket
 768
Az Építők HC első csapata megvédte bajnoki címét, második csapatunk pedig a harmadik helyen végzett. Sőt! A bajnokság gólkirálya (10 mérkőzésen lőtt 22 góllal !!!) és legjobb játékosa is Hannes Heßler lett. Nem kis bravúr. Szintén a nem kis bravúr kategóriájába tartozik, hogy a legjobb kapusnak - a hosszú idő után csapatunkhoz visszatérő - Hende Csabát választották.

Magyar Bajnokság 2022-2023, NB1, férfi
Soroksári Sportcsarnok, Budapest, Magyarország
Umpires:  EIMLER Thomas (Ausztria), ZUPANCIC Luka (Ausztria)
Goals:  Heßler Hannes Hermann(PC:3'), Szóga Zsigmond(PC:4'), Bosh Samuel(24), Kovács Norbert(29, 35) / Ujvári Viktor(PC:10'), Ficzere Zsombor(38)
Warnings:  Bosh Samuel(G:19), Wesselényi Márton(G:23), Heßler Hannes Hermann(G:25), Kovács Norbert(Y:35) / Olasz Balázs(Y:4, R:33), Farkas Imre(Y:23), Szigeti Bence(Y:33), Ujvári Viktor(R:40)

Umpires:  ORZEL Lukasz (Lengyelország), PIVKO Michal (Szlovákia)
Goals:  Wesselényi Miksa(15, 22, 24), Löschnig Viktor(19), Bitay Zsolt(27) / Galba Milán(16), Szuchy Ádám(PC:21')
Warnings:  Vuleta Gergely(Y:20, R:33) / Zsoldos András(Y:31)

Umpires:  ORZEL Lukasz (Lengyelország), EIMLER Thomas (Ausztria)
Goals:  Bosh Samuel(3, 4, 17), Kozári Benedek(5, 8, 20), Löschnig Tamás(7, PC:39'), Kovács Norbert(10), Wesselényi Márton(16, 18), Heßler Hannes Hermann(37, 39) / Wesselényi Miksa(4, PC:30'), Löschnig Viktor(19)
Warnings:  - / -

Játékvezetők:  OLASZ Balázs, FORGÁCS Milán
Gól:  Kovács Norbert(1), Heßler Hannes Hermann(K:3', K:34', 40), Szóga Zsigmond(K:9', 24, 36), Wesselényi Márton(10, 16), Kozári Benedek(15, K:25', 31), Papp Gergely(16) / Beszeda Gergő(B:6', K:10'), Szuchy Ádám(21)
Figyelmeztetés:  Wesselényi Márton(Z:10) / Tápai Tibor(S:16), Zsoldos András(Z:20)

Délután a Grassalkovich HC ellen játszott auz Építők HC i, Itt már könnyed, 13-3-as győzelem született, így féltávnál kilenc pontot gyűjtött az ÉHC I, amivel a tabella második helyét foglalja el a hibátlan Soroksár mögött.

Játékvezetők:  PETŐVÁRI Balázs, ZSOLDOS Gábor
Gól:  Léber Sebastian(K:8'), Ficzere Zsombor(9, 14, 24), Farkas Imre(19), Szigeti Bence(19), Hortobágyi András(29) / Wesselényi Miksa(37)
Figyelmeztetés:  - / -

A második találkozón fegyelmezett játékkal, 7-1-es verést kaptunk a Soroksár I-től, így jelenleg egyetlen győzelem nélküli csapatként az utolsó helyen állunk egy ponttal, de a mutatott játék jelentősen jobb volt, mint december 18-án.

Játékvezetők:  KANYÓ Krisztián, SZŰCS Ádám
Gól:  Ficzere Zsombor(B:4'), Farkas Imre(22), Olasz Balázs(30) / Heßler Hannes Hermann(K:1', K:40')
Figyelmeztetés:  Olasz Balázs(Z:18), Hortobágyi András(S:33) / Heßler Hannes Hermann(S:19)

Az Építők HC I bár, már az első percben megszerezte a vezetést a Soroksár ellen - Hannes Helßer - révén, riválisunk fordítani tudott, majd egy szépségdíjas gólt követően, két gólos különbségre is szert tett. A végén Hannes jóvoltából sikerült a zárkózás, a pontszerzés végül nem sikerült, ám a mutatott játék alapján két egyenrangú csapat küzdelmét lehetett látni (2:3).

Játékvezetők:  TÁPAI Tibor, BESZEDA Gergő
Gól:  Bajda Keith(5, 12, K:38'), Vuleta Gergely(39) / Kanyó Krisztián(K:16', 34), Botka Levente(22, 40)
Figyelmeztetés:  Vuleta Gergely(Z:27) / -

Az Építők II. repülőrajtot vett a ki-ki mérkőzésén, a Szent László ellen, ám a 2-0-s vezetést ledolgozta az ellenfél, sőt, fordítani is tudott. Két perccel a vége előtt azonban harmadszor is érkezett Keith Bajda, egy perc múlva pedig Vuleta Geri góljával nekünk állt a három pont. 12 másodperccel a vége előtt azonban jött a feketeleves, egyenlített az ellenfél, így annak ellenére hagytuk el keserű szájízzel a pályát, hogy másfél perccel előtte még a világot jelentette az egyenlítés.

Szent László Gimnázium Tornacsarnok, Budapest, Magyarország
Játékvezetők:  OLASZ Balázs, LÉBER Sebastian
Gól:  Kosárszky Norbert(K:10', K:13', 38), Pádár Csaba(22), Zsoldos András(24), Langer Bálint(K:25'), Palotai Bálint(39) / Wesselényi Miksa(B:14', K:30'), Bitay Zsolt(18), Forgács Milán(23), Vuleta Gergely(K:27')
Figyelmeztetés:  Beszeda Gergő(Z:14), Kosárszky Norbert(S:28) / Wesselényi Miksa(Z:28), Vuleta Gergely(Z:30)

Az Építők HC II. hiába küzdött nagyot a Grassalkovich ellen, 7-5-ös végeredménnyel végül az ellenfél örülhetett, jelenleg, szintén jobb gólkülönbségének köszönhetően előzi meg a Szent Lászlót.

Játékvezetők:  FORGÁCS Milán, BUDAI Csanád
Gól:  Botka Levente(26, B:27', B:29') / Kozári Benedek(2, 32, 33), Kovács Norbert(4), Szóga Zsigmond(10), Heßler Hannes Hermann(K:25', 33, K:34'), Löschnig Tamás(K:26'), Bosh Samuel(K:28')
Figyelmeztetés:  Szabó György(Z:12), Szűcs Ádám(S:30) / Bosh Samuel(Z:11, S:38), Kovács Norbert(S:23)

Az Építők HC I a Szent László ellen sem hibázott (10-3) sőt, jobb gólkülönbségével pedig a tabella éléről várhatja a folytatást.

Játékvezetők:  BESZEDA Gergő, TÁPAI Tibor
Gól:  Heßler Hannes Hermann(K:2'), Bosh Samuel(6, K:7', 23), Wesselényi Márton(B:12'), Szóga Zsigmond(19, 20, 23, 25), Czirják László(32) / Vuleta Gergely(4), Bitay Zsolt(31, K:37')
Figyelmeztetés:  - / Wesselényi Miksa(Z:20)

A december 18-i nyitóhétvégén a házicsatát 10-3-ra az "I." nyerte.

Előzmények

2023.01.05. : Január 9-én, vasárnap rendezik a 2022/23-as férfi terembajnokság második fordulóját, összesen négy mérkőzést játszik a két csapatunk. Reggel 9:30-tól, immáron a Soroksári Sportcsarnokban az Építők II. a Szent László ellen próbálhat javítani a pont nélküli nyitóhétvége után, 13:15-től pedig a Soroksár ellen zárja az odavágókat. Az Építők I. 10:45-től a Soroksár elleni rangadóval kezd, majd 14:30-tól a Grassalkovich ellen zárja az aznapi játéknapot.

2023.01.05. : Január 8-án, Soroksáron folytatódott az 2022/23-as magyar férfi terembajnokság, mindkét csapatunk két-két mérkőzést játszott.

© 2004 - 2024 Építők Hockey Club

Akkreditálás.hu
Rendszerünkkel teljes megoldást kínálunk az Ön által szervezett rendezvény résztvevőinek akkreditálására, regisztrációjára, és a szükséges akkreditációs kártyák (passok) elkészítésre, igény esetén online media regisztrációval.
HockeyAssistant3
Portálunk 2003 óta - elsőként - használja a HockeyAssistant-ot versenyeink eredményeinek nyilvántartására. A HockeyAssistant egy Windowsos szoftver, mely azért készült, hogy segítse a tornaigazgatók, csapatvezető, edzők, nemzetközi és a nemzeti szövetségek és végül, de nem utolsó sorban a klubok munkáját.